We recommend

 • inleocast 10
  Dlaczego ludzie kłamią? Żeby dowiedzieć się o tym, że jesteś w d**** to najpierw trzeba z niej wyjść. Słowem, trudno być prorokiem we własnym kraju. To tylko kilka złotych myśli, obrazujących rozmowę 𝐌𝐚𝐜𝐢𝐞𝐣𝐚...

Portfolio

Home / Portfolio

We have experience covering the entire technology stack – from hardware to software, and from the technical part to go-to-market solutions.

We have been participating in the largest IT projects in Poland for 15 years, both as a designer and as a supervisor.

 • Tomasz Wodziński, Prezes
  Tomasz Wodziński, PrezesClearSec sp. z o.o.
  Firma Inleo wykazała się wiedzą i sumiennością wykonania powierzonego zadania. Zakres prac został zrealizowany sprawnie i w umówionym terminie, a poprawki nanoszone zgodnie z najlepszymi praktykami w zakresie projektowania sieci. Rekomendujemy firmę jako rzetelnego partnera do współpracy.
 • Patryk Dolewa, Dyrektor IT
  Patryk Dolewa, Dyrektor ITApteka Gemini
  Zlecenie zostało wykonane profesjonalnie z zachowaniem terminów. Cała współpraca przebiegała sprawnie i wzorowo. Rekomendujemy inleo Sp. z o.o. jako rzetelnego i wiarygodnego partnera.
 • Szymon Walczak, Senior Solutions Manager
  Szymon Walczak, Senior Solutions ManagerOrange
  Współpraca z Inleo przy tworzeniu założeń technicznych i biznesowych dla nowo powstającej chmury obliczeniowej przebiegała wzorowo. Wszelkie prace wykonane zostały z należytą starannością i pełnym profesjonalizmem. Rekomendujemy Inleo Sp. z o.o. jako solidnego partnera biznesowego.
 • Łukasz Sikorski, Dyrektor
  Łukasz Sikorski, DyrektorWasko
  Firma Inleo współpracowała z nami w projekcie dla Europejskiej Agencji Straży Granicznej i Przybrzeżnej Frontex. Pracownicy Inleo wykazali się należytym zaangażowaniem w powierzone obowiązki, co skutkowało sukcesem projektu.
 • Maciej Makowski, Dyrektor IT
  Maciej Makowski, Dyrektor ITCD Projekt Red
  Współpracę z Inleo rozpoczęliśmy od audytu działu IT (audyt 0), która obecnie jest kontynuowana w zakresie opracowania strategii rozwoju oraz mentoringu IT. W ciągu kilku lat udało nam się wspólnie skompresować infrastrukturę, wdrożyć wiele nowych pomysłów, poprawić to, co wymagało modyfikacji oraz stworzyć pełną dokumentację IT.
 • Szymon Masłowski, Inżynier DevOps
  Szymon Masłowski, Inżynier DevOpsNowa Era
  Współpraca z Inleo to wzorcowo przeprowadzone szkolenie, które zrealizowało postawione przez nas wszystkie wymagania. Przeprowadzone warsztaty wyposażyły nas w kompetencje potrzebne do użytkowania technologii z sukcesem i świadomością. Od teraz będą one „Naszą mocną stroną”.
 • Andrzej Noras, Naczelnik Wydz. Informatyki
  Andrzej Noras, Naczelnik Wydz. InformatykiUrząd Miasta Katowice
  Inleo Sp. z o.o. wykonała wszystkie obowiązki jako Inżynier Kontraktu zgodnie z oczekiwaniami Urzędu Miasta Katowice. Rzetelność, prokatywność i profesjonalizm w trakcie trwania projektu, to cechy, które charakteryzowały pracowników wykonawcy.